fbpx

Renginių dekoravimas

Gamtai draugiški

Šiomis dienomis vis labiau pastebime, kaip yra svarbu rušiuoti ir saugoti gamtą. Todėl mes stengiames ieškoti ekologiškesnio būdo dekoruoti šventes. Didelė dalis dekoracijų yra antrų rankų, iš perdirbtų medžiagų arba niekam nereikalingų daiktų kuriuos mes atgaiviname naujam gyvenimui.

Sezoniškumas

Norint sutaupyti pinigų ir sukurti šventei jaukią atmosferą mes skatiname savo klientus atsižvelgti į metų laikotarpį. Tam tikru vasaros metu mes siūlome rinktis gėles, kurios yra pačiam savo žydėjime arba džiovintus augalus, kurie suteikia savotiško grožio. Keičiantis metų laikotarpiams galime pasiūlyti dekoracijų atspindinčių to meto sezoniškumą.  

Stilius

Visuomet stengiames atrasti tinkamą stilių pagal klientų norus ir sukurti bendrą renginio įvaizdį. Vienas populiariausių stilių į kurį orientuojames yra “Rustic“, jame dominuoja mediena. Taip pat siūlome ir modernų metalo stilių, derindami fotosienas, staliukus, bei žvakides, kurios sukurs nepamirštamą renginio įvaizdį.

D.U.K.

Taip, esame lankstūs šiuo klausimu ir jeigu yra poreikis galime organizuoti šventes ir užsienyje.

Mes dirbdami kartu su parteneriais galime Jums suorganizuoti: mergvakarį, įmonės vakarėlį, fotosesiją, vestuves, kiemo šventę, gimtadienį, krikšrštynas, sužadėtuves su romantiška vakariene ir dar daugiau… Viskas priklauso nuo Jūsų poreikio ir fantazijos!

Mes skiriames tuo, kad stengiames pritaikyti ekologiškesnius sprendimus renginiams. Didžioji dalis mūsų dekoracijų yra atrestauruotos ir gamtai draugiškos. Taip pat mes organizuodami renginius suteikiame pirmąją konsultaciją nemokamai, kurios metu aptariame renginį ir tuomet tikimes, kad patiksim ir norėsit dirbti kartu. 

Taip, mes galime atsiųsti el paštu.

Taip, tai viena iš mūsų paslaugų, kurias teikiame. Renginio koordinavimas yra svarbus renginio dienos metu tam, kad Jūs galėtumėte atsipalaiduoti, o mes pasirūpintume, kad diena būtų be streso ir pilna puikių akimirkų.