fbpx

Renginių organizavimas

Renginių organizavimas yra neatsiejama mūsų dalis. Mes linkę save laikyti renginių prodiuseriais, nes gražiausios šventės kyla iš nuoseklaus derinimo tiek dekoracijų, tiek renginių erdvės parinkimo, ir iki smulkiausių smulkmenų kaip žvakidės, kurios stovės ant jūsų šventės stalo. Todėl tobulo rezultato siekiant mes dirbame su nuosekliai atrinktais partneriais, kurie yra savo sričių specialistai.

Renginių dekoravimas

Mes nuolatos siekiame kurti dekoracijas pagal individualius klientų norus. Dekoruodami renginius mes atsižvelgiame į smulkiausias detales, kad sukurtume magišką ir jaukią atmosferą, Jums ir Jūsų svečiams susiburti.

 

Dekoracijų katalogas '21

Atnaujintas dekoracijų katalogas jau ČIA!

 

Pasikalbėkime

D.U.K.

Taip, esame lankstūs šiuo klausimu ir jeigu yra poreikis galime organizuoti šventes ir užsienyje.

Mes dirbdami kartu su parteneriais galime Jums suorganizuoti: mergvakarį, įmonės vakarėlį, fotosesiją, vestuves, kiemo šventę, gimtadienį, krikšrštynas, sužadėtuves su romantiška vakariene ir dar daugiau… Viskas priklauso nuo Jūsų poreikio ir fantazijos!

Mes skiriames tuo, kad stengiames pritaikyti ekologiškesnius sprendimus renginiams. Didžioji dalis mūsų dekoracijų yra atrestauruotos ir gamtai draugiškos. Taip pat mes organizuodami renginius suteikiame pirmąją konsultaciją nemokamai, kurios metu aptariame renginį ir tuomet tikimes, kad patiksim ir norėsit dirbti kartu. 

Taip, mes galime atsiųsti el paštu.

Taip, tai viena iš mūsų paslaugų, kurias teikiame. Renginio koordinavimas yra svarbus renginio dienos metu tam, kad Jūs galėtumėte atsipalaiduoti, o mes pasirūpintume, kad diena būtų be streso ir pilna puikių akimirkų.