fbpx

Piknikai

Piknikai

Šventė kitaip. Piknikai gali būti planuojami įvairiausioms progoms – gimtadieniams, mergvakariams, baby showers, įmonių šventėms ar tiesiog vakarui susibėgti su draugais. 

Juos galima suorganizuoti praktiškai visur, ar tai būtų papludimys, miškas, jūsų kiemas, ar dar kokia netradicinė erdvė. Išskirtinis pikniko stalas gali būti tiek teminis, tiek bohemiško stiliaus. 

IMG_1884

Sprendimas mergvakariams

 

Mes sukursime jaukią atmosferą, leidžiančią prisiliesti arčiau gamtos ir susiburti arimiausioms draugėms su būsima nuotaka. Stalą dekoruosime lemputėmis ir žvakėmis, pasiūlysime netradicinius floristikos sprendimus ir pasirūpinsime pledukais jeigu vakaras užsitęstu ilgiau.

 

 

Pikniko išpildymas

Mūsų patikimų partnerių paslaugos siūlomos prie pikniko, kad išpildytumėte savo šventę

Susikurkite tobulą pikniką

Paslaugos

Lauko žaidimai
100.00eur
Yoga ir meditacija
200.00 eur
Ritualai su Raganomis
200.00 eur
Kokteilių dirbtuvės
150.00 eur
Užkandukai ir degustacijos
70.00 eur
Erdvė piknikui Pusiasalyje
150.00 eur
Pasiplaukiojimas su jachta
120.00eur

Užklausos forma

Lauko

žaidimai

su

Margu mišku

Ar kada teko dalyvauti tokiame mergvakaryje, kuriame nepažinojote nei vienos merginos, išskyrus būsimą nuotaką? Mergvakarių šventės privalo būti nuotaikingos, tačiau pradžioje, kol nuotakos draugės susipažįsta, gali atsirasti ir nepatogių momentų. Taigi, kaip greičiau pralaužti ledus? Atsakome - su lauko pramogomis - žaidimais!

Kaladėlių bokštas

Šis mergvakario žaidimas paremtas TIESA – DRĄSA žaidimo principu (N-18), kurį sudaro 54 graviruotos kaladėlės su intriguojančiomis užduotimis bei klausimais.

Skardinmūšis

Tai visiems gerai pažįstamas lauko žaidimas, kur nuo tam tikro atstumo reikia numušti skardinių bokštą. Net neabejojame, kad kiekviena mergvakario dalyvė norės išbandyti savo rankos taiklumą ir pasivaržyti šioje rungtyje.

Limbo

Tai nuotaikingas žaidimas, kilęs iš egzotiškos Trinidado salos. Žaidimo tikslas - pralįsti pro pagaliuką jo nepalietus ir pačiai nenukritus. Parinkite nuotakos mėgstamą muzikinį takelį, pagarsinkite muziką ir net neabejojame, kad šis žaidimas taps labai nuotaikinga mergvakario dalimi.


Norite išskirtinių mergvakario akimirkų – išmėginkite šiuos Margas miškas lauko žaidimus! Į žaidimus galite įdėti asmeniškumo, pagalvoti atitinkamas rungtis, prizus ir pan. Net neabejojame, kad šie žaidimai padės dar labiau pažinti šventės dalyves bei nuotaką ir sukurs nepamirštamus prisiminimus visoms dar ilgam.

Yoga

ir

meditacija

su

Lina

Į mergvakarį susiburia pačios artimiausios nuotakos draugės, sesės, bendražygės. Leiskite sau sustoti, nurimti ir iš tiesų pajausti šią stiprią moterišką energiją.
Po jogos ir meditacijos praktikų susibursimę į magišką moterų ratą, kartu leisime pažinti viena kitą šiek tiek iš arčiau, įsiklausysime į savo giliausius troškimus ir sukursime magišką ritualą pagal jūsų pageidavimus.

Meditacija

Joga Ir Garso Meditacija su Tibetiškais ir krištoliniais dubenėliais

Joga, Garso Meditacija su tibetiškais ir krištoliniais dubenėliais, moterų ratas


Pasinerkime kartu į gilią pojūčių kelionę. Sužadinsime vidinę energiją per fizines jogos asanas ir viską užbaigsime raminančia meditacija pasitelkiant Tibetiškus ir krištolinius dubenėlius. Jų garsai ne tik gydo bet ir padeda patirti gilesnę pasąmonės būseną, išlaisvinti įvairias fizines bei emocines įtampas.

 

Ritualai

su

Raganomis

Mes Ieva ir Simona, savo gyvenime atradusios ritualų prasmę ir džiaugsmą, nusprendėme tuo pasidalinti su jumis! aplinkinių pageidavimu savo patirtis sudėjome į labai paprastą, šiuolaikinei moteriai puikiai tinkamą, suprantamą formatą. Džiaugiamės, kad mergvakario tendencijas kartu galime paversti ne vien smagiu šiuolaikiniu vakarėliu ar senoviniu rūtų vainikėlio pynimo ritualu, kurio metu su ašaromis jaunoji lydima i šeimyninį gyvenimą, bet galime atrasti balansą tarp šiuolaikinio džiaugsmo ir senolių išminties

Vesime ir kuruosime jus viso ritualo metu

Sukursime jaukią, saugią, kvepiančią ir įkvėpiančią aplinką 

Paruošime asmenines dovanas kiekvienai dalyvei bei visos kartu kursime šventę sau ir jaunajai 

Šis ritualas modernus, žemiškas, jam nereikia specialaus pasiruošimo meditacijomis, jogomis ar dar kokiomis nors praktikomis; kiekviena moteris supras ir supranta apie kokias užslėptas galias kalbame ritualo metu, nes jas iš prigimties turi ir jaučia kiekviena...

Šio ritualo metu suteikta proga išlaisvinti ar atrasti savo kūrybines energijas apie kurias būsite supažindintos praktiškai. Išbandžiusios kūrybos formas moterys atsipalaiduoja ir tuomet prasideda tikrasis ritualas, kurio metu drąsiau svajojame, pildome savo ir jaunosios svajones, kiekviena dalinamės linkėjimais ir išmintimi su jaunąja. Ritualą vainikuoja specialiai kiekvienai merginai paruoštos mini dovanėles ir pagal poreikį paruošiama didesnė dovana jaunajai. Tai estetiškai gražus; atsipalaidavimo; juoko; gerų emocijų ir atradimų kupinas ritualas saugioje, moteriškoje erdvėje. 


Kokteilių

dirbtuvės

ir degustacijos

su

Urban Bartenders

Urban Bartenders – barmenai, nusprendę į jūsų šventę pažvelgti kitaip!
Daugiau nei 15 metų sukaupę barmenai jūsų šventę gali papuošti ne tik mobiliu baru bei nuostabaus grožio bei skonio kokteiliais, bet ir pravesti pramogą – edukaciją apie kokteilius bei jų gaminimą.

Išmoksite, kaip pasigaminti kokteilį ne tik sau, bet ir galėsite nustebinti savo antrąją pusę.

Kokteilių degustacijos

Kokteilų gaminimo pamokos

Mobilus baras Jūsų šventei

O kaip gi mergvakaris be kokteilių ir buruliukų? Berniukai iš Urban Bartenders pasirūpins ne tik Jūsų kokteiliais tačiau gera nuotaika ir atmosfera mergvakario metu!Užkndukai

ir

degustacija

su

Barba Food

Jei džezuoti tai tik su draugėmis. Jei visą vakarą dalintis pastaptimis tai tik su draugėmis. Jei jau suvalgyti kalną zefyrų ir cukraus vatos tai tik su draugėmis!’’ - Taip pasakytų ne viena būsima nuotaka! Todėl šį kartą žaismingai pateikiame tris maisto keliones, kurios subalansuotos moterims. Pirmoji maisto kelionė puikiai tiks žavingai ir jaukiai bohemiškai popietei. Garbūt tai piknikas pievoje, o gal romantiškas saulės palydėjimas prie jūros... Antroji kelionė - puikus pasirinkimas ilgai trunkančiam mergaitiškam pasisedėjimui, o gal netikėtai vyno ar šampano degustacijai! Trečioji - ypatinga, verta nuodėmės, itin saldi kelionė, kurios metu siūlome ragauti populiariausius desertus.

Jaukiai bohemiškai popietei

Ilgai trunkančiam mergaitiškam pasisedėjimui

Itin saldžioms akimirkoms su draugėmis

Piknikas

ir nakvynė

Pusiasalyje

Tai žalia ir magiška erdvė Jūsų šventėms. Įsikūrę šalia Vilniaus, Trakų raj., prie Skaisčio ežero. Tai daugiau nei 12 hektarų privačios teritorijos, kurią iš vienos pusės supa beveik kilometro ilgio ežero pakrantė, o iš kitos pusės teritoriją juosia tvora ir tankus miškas.Taip pat visą teritoriją galima skirstyti į skirtingas erdves, atsižvelgiant į šventės formatą bei žmonių skaičių. Visoje teritorijoje tiekiama elektra (380V).

Piknikas gamtoje

Nakvynė po atviru dangumi

Magiška aplinka

Didėjanti tendencija savo šventes švesti gamtos apsuptyje, kiekvienais metais mums leidžia pažinti vis daugiau skirtingų renginių formatų – nuo pikniko gamtoje iki festivalio pobūdžio renginių. Be vestuvių bei kitų didelių švenčių, mergvakariai ar bernvakariai tai vienas iš labiausiai populiarėjančių formatų pas mus svečiuose. Pusiasalio aplinka pati padiktuoja renginio tematiką bei stilistiką, dažnas vyraujantis renginių stilius tai natūralumas, boho tematika ar pagoniški šventės elementai. 
Priklausomai nuo poreikio bei šventės dydžio siūlome įvairios atributikos, tokios kaip lempučių girliandos, renginio palapinės ar lauko baldai. Detalės padeda sukurti bei perteikti šventės nuotaiką.
 

Pasiplaukiojimas

su jachta

nuo Trakų

iki Pusiasalio

Pasiplaukiojimas jachta: ​ Skaisčio ežeras jungiasi su Galvės ežeru, taigi galimi maršrutai iki Trakų pilies. ​ Pasiplaukiojimas Skaisčio ežere 1h - 40Eur ​ Pasiplaukiojimas nuo Pusiasalio iki Trakų pilies ir atgal - 120Eur * Trukmė ~3h ​ Jachta 'Basa' talpina iki 8 asmenų, tačiau esant poreikiui galime pasiūlyti dar 2 jachtas, taigi viso pramogauti vienu metu gali iki 20 asm.

..

..

..

Ši pramoga galėtų būti ne tik smagi pasibuvimui su draugėmis prieš pikniką, tačiau ir puiki staigmena būsimai nuotakai! O po pasiplaukiojimo su jachta Pusiasalyje gali laukti jau paruoštas pikniko stalas su vieta pasifotkinimui merginoms.