fbpx

Renginių tipai

Vestuvės

Vestuvės, tai viena iš gražiausių švenčių, kurios reikalauja puikių organizacinių sugebėjimų, kad šią dieną jaunieji prisimintų kaip geriausią gyvenime. Mes galime Jums padėti suorganizuoti šią šventę nuo ankstyvų planavimo dienų: surasti tinkamą erdvę, sudaryti svečių sąrašus, sukurti vestuvių įvaizdį, sudėlioti biudžetą, išsirinkti atlikėjus, fotografus… Taip pat galime pasiūlyti vestuvinius paketus, bei pasirūpinti dienos koordinavimu, kad būtų mažiau rūpesčių ir viskas eitu pagal planą.

Kalėdiniai renginiai

Vienas magiškiausių metų laikotarpių – Kalėdos, kai norisi jas praleisti jaukiai ir šiltai. Mes galime Jums padėti suorganizuoti įmonių šventes ar tiesiog vakarienę su artimiausiais žmonėmis sukurdami magišką atmosferą, kuri neapseina be kalėdinių dekoro elementų. O kaip tai gali atrodyti ant Jūsų vakarienės stalo, galite pamatyti specialiam kalėdų kataloge apačioje teksto!

Vakarienės

Kartu dirbdami su partneriais galime padėti paruošti vakarienės stalą. Padėsime išsirinkti indus, taures, bei sukurti dizainą ir atspausdinti maisto meniu, vardo korteles, stalo numeriukus ir susodinimo planą.

Fotosesijos

Mūsų dekoracijos puikiai tinkančios įamžinti asmenines fotosesijas. Mes galime Jums padėti išsirinkti vietą, pagaminti dekorą pagal individualius norus, ir pasiūlyti talentingus fotografus, kurie papildys Jūsų albumus!

Įmonių vakarėliai

Vieni įdomiausių renginių, kuiuos organziuojame yra įmonių vakarėliai. Prieš organizuojant šią šventę stengiames susipažinti geriau su kompanija ir jų vertybėmis, kad jos atsispindėtų renginyje. Galime Jums padėti išsirinkti erdvę ir skatiname rinktis neįprastas erdves, kad tai nebūtų elinis nuobodus korporacinis susitikimas. Šios vietos sukuria savotišką jaukumą ir nustebins Jūsų darbuotojus savo neįprastumu. Taip pat galime padėti išdekoruoti erdves, bei surasti Jums vedėjus ar fotografus, kurie įamžins šias akimirkas.

Šventės jūsų kiemuose

Pirmosios šventės, kurias dekoravome tai buvo mūsų pačių gimtadieniai, kurie vykdavo sodo kieme. Mums buvo svarbu, kad draugai ir šeimos nariai jaustųsi jaukiai, pajaustų magišką atmosferą ir būtų nustebinti kiemu, kurį jau ne kartą matė. Mes žinome, kaip tai yra svarbu, dėl to ir jums norime palengvinti rūpesčius dėl vakarėlio vietos ir dekoracijų. Išnaudokite vietą ir edvę kurią turite taip sutaupydami pinigų, o mes pasirūpinsime, kad ji atrodytų nuostabiai ir  nustebintų visus svečius. Kartu paverskime jūsų kiemą magišku!

 

Mergvakariai

Norint nustebinti būsimą nuotaką dažnai riekia nemažai padirbėti, šioje vietoje mes jums galime pagelbėti. Iki jums atvykstant paruošime jūsų pasirinktą vietą ir nesvarbu kur tai būtų ar ant jūros kranto, parke ar jūsų namų kieme, pasiūlydami nuostabų pikniko stalą išpuoštą gėlėmis, supynę ir fotosieną, prie kurios galėsite įamžinti nepamirštamas akimirkas. Nuotaka bus nustebinta, o jum nereikės niekuo rūpintis. Taip pat, galime pasiūlyti fotgrafo paslaugas ir padėti paruošti programą.

Piknikai

20′ vasaros hitas! Perkelkite savo šventę į  stulbinančiai gražias Lietuvos vietas ir įvairiausius kampelius. Mes galime pasirūpinti jog turėtumėte stalą, dekučius, pledukus ir pagalvėles, kad būtų patogu ir jauku piknikauti!

Gimtadieniai

Tai diena metuose, kai norisi nustebinti draugus ir artimuosius gimtadienio švente. Tai gali būti tiek grandiozinė šventė, kuri iš metų į metus supanašėja į mažąjį festivalį ar tieisog maža, bet jauki proga susiburti visiems kartu. Mes galime Jums padėti išsirinkti gimtadienio temą ir pagal ją sukurti visą renginio įvaizdį, kuris pažymės nepamirštamas akimirkas. 

Krikštynos

Tai graži krikščioniška šventė, kur labai svarbu sukurti jaukią ir magišką atmosferą, kad ši diena būtų įsimintina tiek vaikams tiek suaugusiems. 

Festivaliai

Mes galime padėti išpildyti festivalio įvaizdį ir sukurti WOW faktorių. Galime padėti padekoruoti stalus ar net sukurti erdvę iš palečių ir pledukų kur festivalio dalyviai galėtų susėsti. Taip pat galime padėti sukurti šviesų instaliaciją, kuri taptų puiki vieta pasidaryti nuotrauką.

D.U.K.

Taip, esame lankstūs šiuo klausimu ir jeigu yra poreikis galime organizuoti šventes ir užsienyje.

Mes dirbdami kartu su parteneriais galime Jums suorganizuoti: mergvakarį, įmonės vakarėlį, fotosesiją, vestuves, kiemo šventę, gimtadienį, krikšrštynas, sužadėtuves su romantiška vakariene ir dar daugiau… Viskas priklauso nuo Jūsų poreikio ir fantazijos!

Mes skiriames tuo, kad stengiames pritaikyti ekologiškesnius sprendimus renginiams. Didžioji dalis mūsų dekoracijų yra atrestauruotos ir gamtai draugiškos. Taip pat mes organizuodami renginius suteikiame pirmąją konsultaciją nemokamai, kurios metu aptariame renginį ir tuomet tikimes, kad patiksim ir norėsit dirbti kartu. 

Taip, mes galime atsiųsti el paštu.

Taip, tai viena iš mūsų paslaugų, kurias teikiame. Renginio koordinavimas yra svarbus renginio dienos metu tam, kad Jūs galėtumėte atsipalaiduoti, o mes pasirūpintume, kad diena būtų be streso ir pilna puikių akimirkų.